Rejestrator temperatury RT1 Wi-Fi PT100 Powiększ

Rejestrator wysokich temperatur Wi-Fi RT1 PT100

Nowy

Rejestrator temperatury Wi-Fi. Urządzenie do bezprzewodowego pomiaru i rejestracji temperatury do czujników zewnętrznych PT100 do 400°C. Termin realizacji 3 dni robocze.

Więcej szczegółów

Cena: 540,00 zł

439,02 zł netto

Dokładność regulacji (histereza)0,5°C
Zakres pomiaru0°C ~ +400°C
KomunikacjaWi-Fi
Zasięgdo 150 m (w otwartej przestrzeni)
Wymiar58 x 83 x 35 mm
PomiarTemperatura
CzujnikZewnętrzny
Pojemność pamięci wewnętrznejDo 50 000 pomiarów
Czas próbkowania30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Waga180g

Rejestrator wysokich temperatur Wi-Fi RT1 PT100

RT1 PT100 to bezprzewodowy cyfrowy miernik/rejestrator temperatury do czujników zewnętrznych PT100 (brak w zestawie), który komunikuje się z siecią Internet za pomocą Wi-Fi. Urządzenie umożliwia podgląd mierzonych parametrów oraz dostęp do danych na bieżąco za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl. Zaszyfrowane dane pomiarowe są przesyłane na indywidualne konto klienta do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Dzięki innowacyjnemu projektowi urządzenie jest w stanie pracować na zasilaniu bateryjnym do roku czasu co pozwala na bardzo szybką instalacje i bezobsługową eksploatację.

Rejestrator wysokich temperatur Wi-Fi RT1 PT100

zdj. Rejestrator wysokich temperatur Wi-Fi RT1 PT100

offline.png Tryb offline

Funkcja off-line polega na zapisie pomiarów do wewnętrznej pamięci rejestratora. Funkcja uruchamia się automatycznie w przypadku gdy utracony zostanie zasięg sieci wifi ( awaria routera, zanik zasilania itp.). Po powrocie dostępu do sieci urządzenie automatycznie przesyła dane z pamięci wewnętrznej (pomiary z okresu braku dostępu do sieci) do chmury pomiarowej na konto użytkownika.


Połączenie z internetem
Brak połączenia z internetem
Zasilanie
sieciowe
Zapis do chmury
dane pomiarowe są przesyłane na serwer.


Zasilanie z zasilacza

stałe źrółdło zasialania.
Zapis do pamięci wewnętrznej
urządzenie działa w trybie offline.


Zasilanie z zasilacza

stałe źrółdło zasialania.
Brak
zasilania

Zapis do chmury
dane pomiarowe są przesyłane na serwer.


Zasilanie z akumulatora

podwójne zasilanie - do 6 miesięcy pracy na baterii.
Zapis do pamięci wewnętrznej
urządzenie działa w trybie offline.


Zasilanie z akumulatora

podwójne zasilanie - do 6 miesięcy pracy na baterii.

Tab. Działanie funkcji offline i zasilania.

podwojne_zasilanie.png Podwójne zasilanie

Rejestrator wyposażony jest w dwa źródła zasilania – sieciowe ( zasilacz 230 V/5V ) oraz wydajny akumulator. W przypadku zaniku zasilania sieciowego urządzenie korzysta z wbudowanego akumulatora co pozwala na pracę przez okres kilku miesięcy ( do 6 miesięcy pracy w zależności od ustawionego okresu próbkowania).

akumulator

update.png Zdalne aktualizacje

Funkcja pozwala na zdalne wgrywanie wszelkich aktualizacji oraz podejmowania zdalnych czynności serwisowych. Wymagane jest połączenie urządzenia z  Internetem.


ladowarka.png Wbudowana ładowarka do akumulatora

Ładowarka pozwala na automatyczne ładowanie wbudowanego akumulatora lub okresowe ładowanie w przypadku użytkowania urządzenie przy użyciu zasalania akumulatorowego. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowe 230V/5V 1A z złączem power-JACK dzięki czemu proces ładowani jest szybki ( czas ładowania baterii ok.3 h)  i bardzo wygodny.

gniazdo zasilaniaDane techniczne

NazwaOpis
ZasilanieZasilacz sieciowy 5V (w zestawie)
Akumulator Panasonic NCR18650B
Zakres pomiarowy temperatury0º C ~ +400º C
Dokładność0.5°C
Próbkowanie-30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Pojemność pamięcido 50 000 pomiarów
KomunikacjaWi-Fi
ZasięgDo 150 m (w otwartej przestrzeni)
Czas pracy offlinedo 6 miesięcy (próbkowanie co 12 h)
Wymiary58 x 83 x 35 mm
Waga180g
CzujnikZewnętrzny PT100 (brak w zestawie)

Rejestrator temperatury Wi-Fi RT1 PT100 iPomiar
WZORCOWANIE BANER.png

Pakiety

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na jedno urządzenie.

Pakiety iPomiar

Free

Premium

Premium Forever
W cenie urządzenia
79zł/rok
139zł
Archiwizowanie danych
Do 30 dni
Bez limitu
Bez limitu
Zapisywanie danych do bazy
100 pomiarów
50000 pomiarów
50000 pomiarów
Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych
No
Yes
Yes
Generowanie raportów
No
Yes
Yes
Podgląd online temperatury i wilgotności
Yes
Yes
Yes
Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
Yes
Yes
Yes
Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
Yes
Yes
Yes
Znaczniki pozycji na mapie
Yes
Yes
Yes
Wykres historii pomiarów
Yes
Yes
Yes
Pakiet 100szt SMS1 Pakiet 100szt SMS
No
Yes
Yes

1 Zawarty w pakietach Premium, ważny rok (koszt dodatkowych 100szt SMS wynosi 25zł). Działa na terenie Polski.


Jak uruchomić urządzenie iPomiar?

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl . W filmie jako pokazowego użyliśmy sprawdzonego rejestratora temperatury WiFi RT1 zasilanego przez baterie. Dzięki ekonomicznemu trybowi zużycia Energi urządzenie jest w stanie pracować przez okres 6 miesięcy na jednym ładowaniu baterii. Rejestrator temperatury WiFi RT1 przesyła dane na serwer w formie zaszyfrowanej a dostęp do nich mają tylko użytkownicy logujący się na indywidualne konta.

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl.


Jak działa system iPomiar.pl

Za pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą iPomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.

rejestrator_rth1_1-91-1.png

Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci WiFi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.


schemat.jpg

iPomiar.pl to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

Szyfrowanie danych


Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.


baplikacje_ico.png Aplikacja na urządzenia mobilne


Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski.

powiadomienia sms pop up ipomiar

Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.


Funkcje platformy

Nadzór ON-LINE


iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki Wi-Fi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.


screen_ipomiar_tablica.jpg

Tablica platformy iPomiar.pl - wersja desktop.

Brej_danych_ico.png Rejestracja danych


Urządzenia iPomiar.pl przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.


ipomiar_aplikacja4.jpg

Raporty


Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.


ipomiar_tablica4.jpg

Ustawienia raportów.

braporty_ico.png Wykresy i tabele z danymi


Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.


ipomiar_tablica2.jpg
Wykres zapisanych danych pomiarowych.


screen_ipomiar_ustawienia.jpg

Ustawienia platformy.


Wersja Android

rejestrator-rth1.jpg
Aplikacja iPomiar.pl - wersja Android.


Zastosowanie

przem_spozywczy_BIGico.pngapteki_BIGico.pngplac_ochr_zdrowia_BIGico.pngprzem_farmac_BIGico.png


Pobierz aplikację

Do pobrania