Rejestrator temperatury GPRS RT1

Nowy

Rejestrator temperatury GPRS. Urządzenie do bezprzewodowego pomiaru i rejestracji temperatury. Czujnik zewnętrzny. Termin realizacji 3 dni robocze.

Więcej szczegółów

Cena: 541,00 zł

439,84 zł netto

ZasilanieBateria: 3,6 V, typ 18650, pojemność 3 400 mAh (wymienna) lub zasilacz 5V DC 230V
Dokładność regulacji (histereza)0,5°C
Zakres pomiaru-55°C ~ +125°C
KomunikacjaGPRS
Zasięgdo 150 m (w otwartej przestrzeni)
Czas pracy offlineDo roku pracy na baterii (próbkowanie co 12 h)
Wymiar58 x 83 x 35 mm
PomiarTemperatura
CzujnikZewnętrzny
Pojemność pamięci wewnętrznejDo 50 000 pomiarów
Czas próbkowania15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Długość przewodów1 m
Waga180g

Rejestrator temperatury WiFi RT1G

RT1 to bezprzewodowy cyfrowy miernik/rejestrator temperatury z czujnikiem zewnętrznym, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą GPRS. Urządzenie umożliwia podgląd mierzonych parametrów oraz dostęp do danych na bieżąco za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl. Zaszyfrowane dane pomiarowe są przesyłane na indywidualne konto klienta do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Dzięki innowacyjnemu projektowi urządzenie jest w stanie pracować na zasilaniu bateryjnym do roku czasu co pozwala na bardzo szybką instalacje i bezobsługową eksploatację.


Dane techniczne

NazwaOpis
ZasilanieZasilacz 230V
Zakres pomiarowy temperatury-55o C ~ +125o C
Dokładność0.5°C
Próbkowanie15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Pojemność pamięcido 50 000 pomiarów
KomunikacjaGPRS
Czas pracyDo 30 dni pracy (próbkowanie co 12 h)
Wymiary58 x 83 x 35 mm
Waga180g
CzujnikZewnętrzny
Długość przewodu sondy1m

Rejestrator temperatury GPRS RT1 iPomiar

WZORCOWANIE BANER.png

Pakiety

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na jedno urządzenie.

Pakiety iPomiar

Free

Premium

Premium Forever
W cenie urządzenia
79zł/rok
139zł
Archiwizowanie danych
Do 30 dni
Bez limitu
Bez limitu
Zapisywanie danych do bazy
100 pomiarów
50000 pomiarów
50000 pomiarów
Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych
No
Yes
Yes
Generowanie raportów
No
Yes
Yes
Podgląd online temperatury i wilgotności
Yes
Yes
Yes
Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
Yes
Yes
Yes
Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
Yes
Yes
Yes
Znaczniki pozycji na mapie
Yes
Yes
Yes
Wykres historii pomiarów
Yes
Yes
Yes
Pakiet 100szt SMS1 Pakiet 100szt SMS
No
Yes
Yes
Pakiet danych GSM/GPRS2 Pakiet danych GSM / GPRS
129zł / rok

1 Zawarty w pakietach Premium, ważny rok (koszt dodatkowych 100szt SMS wynosi 25zł). Działa na terenie Polski.
2 Do wykorzystania tylko w modelach z komunikacją GPRS. Działa na terenie Polski.


Jak uruchomić urządzenie iPomiar?

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl . W filmie jako pokazowego użyliśmy sprawdzonego rejestratora temperatury WiFi RT1 zasilanego przez baterie. Dzięki ekonomicznemu trybowi zużycia Energi urządzenie jest w stanie pracować przez okres 6 miesięcy na jednym ładowaniu baterii. Rejestrator temperatury WiFi RT1 przesyła dane na serwer w formie zaszyfrowanej a dostęp do nich mają tylko użytkownicy logujący się na indywidualne konta.

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl.


Jak działa system iPomiar.pl

Za pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą iPomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.

rejestrator_rth1_1-91-1.png

Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci GPRS bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.


schemat.jpg

iPomiar.pl to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

Szyfrowanie danych


Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.


baplikacje_ico.png Aplikacja na urządzenia mobilne


Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski.

powiadomienia sms pop up ipomiar

Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.


Funkcje platformy

Nadzór ON-LINE


iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki GPRS, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.


screen_ipomiar_tablica.jpg

Tablica platformy iPomiar.pl - wersja desktop.

Brej_danych_ico.png Rejestracja danych


Urządzenia iPomiar.pl przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.


ipomiar_aplikacja4.jpg

Raporty


Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.


ipomiar_tablica4.jpg

Ustawienia raportów.

braporty_ico.png Wykresy i tabele z danymi


Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.


ipomiar_tablica2.jpg
Wykres zapisanych danych pomiarowych.


screen_ipomiar_ustawienia.jpg

Ustawienia platformy.


Wersja Android

rejestrator-rth1.jpg
Aplikacja iPomiar.pl - wersja Android.


Zastosowanie

przem_spozywczy_BIGico.pngapteki_BIGico.pngplac_ochr_zdrowia_BIGico.pngprzem_farmac_BIGico.png


Pobierz aplikację

Produkty powiązane