Rejestrator - regulator temperatury RRT1 Powiększ

Regulator temperatury Wi-Fi RRT1

Nowy

Regulator temperatury Wi-Fi RRT1 z funkcją rejestracji pomiarów temperatury. Posiada wyjście sterujące (przekaźnik 10A) oraz wyświetlacz OLED do podglądu mierzonych wartości. Termin realizacji 3 dni robocze.

Więcej szczegółów

Cena: 419,00 zł

340,65 zł netto

ZasilanieZasilacz 5VDC 230V
Wyjście sterującePrzekaźnikowe
Maksymalne obciążenie wyjścia sterującego10A
Zakres pomiaru-55°C ~ +125°C
WyświetlaczOLED
Dokładność pomiaru0.5°C
Próbkowanie-30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Pojemność pamięcido 50000 pomiarów
KomunikacjaWi-Fi
Zasięgdo 150 m (w otwartej przestrzeni)
Wymiary58 x 83 x 35 mm
CzujnikZewnętrzny
Długość przewodów1m
Waga180g

Rejestrator temperatury Wi-Fi RRT1

RRT1 to cyfrowy regulator oraz rejestrator temperatury, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą Wi-Fi. Urządzenie umożliwia podgląd mierzonych parametrów oraz dostęp do danych na bieżąco za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl. Zaszyfrowane dane pomiarowe są przesyłane na indywidualne konto klienta do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Dzięki wytrzymałej konstrukcji urządzenie jest w stanie pracować w trudnych warunkach przemysłowych a wygodny interface zapewnia szybką instalacje i bezobsługowa eksploatację.

Jak uruchomić urządzenie iPomiar?

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl . W filmie jako pokazowego użyliśmy sprawdzonego rejestratora temperatury WiFi RT1 zasilanego przez baterie. Dzięki ekonomicznemu trybowi zużycia Energi urządzenie jest w stanie pracować przez okres 6 miesięcy na jednym ładowaniu baterii. Rejestrator temperatury WiFi RT1 przesyła dane na serwer w formie zaszyfrowanej a dostęp do nich mają tylko użytkownicy logujący się na indywidualne konta.

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl.
Dane techniczne

NazwaOpis
ZasilanieZasilacz sieciowy 5V (w zestawie)
Zakres pomiarowy temperatury-55°C ~ +125°C
Wyjście sterującePrzekaźnikowe 10A
WyświetlaczOLED
Dokładność0.5°C
Próbkowanie-30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Pojemność pamięci wewnętrznejdo 1000 pomiarów
KomunikacjaWi-Fi
ZasięgDo 150 m (w otwartej przestrzeni)
Wymiary58 x 83 x 35 mm
Waga180g
CzujnikZewnętrzny
Długość przewodu sondy1m, 3m, 10m (dłuższe przewódy na zamówienie)Rejestrator regulator temperatury RRT1 Wi-Fi


Pakiety

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni. Cena Pakietu Premium obejmuje subskrypcje na jedno urządzenie.

Pakiety iPomiar

Free

Premium

Premium Forever
W cenie urządzenia
79zł/rok
139zł/rok
Archiwizowanie danych
Do 30 dni
Bez limitu
Bez limitu
Zapisywanie danych do bazy
100 pomiarów
50000 pomiarów
50000 pomiarów
Powiadomienia o alarmach na urządzenia mobilnych
No
Yes
Yes
Generowanie raportów
No
Yes
Yes
Pakiet danych SMS1
No
Yes
Yes
Podgląd online temperatury i wilgotności
Yes
Yes
Yes
Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
Yes
Yes
Yes
Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
Yes
Yes
Yes
Znaczniki pozycji na mapie
Yes
Yes
Yes
Wykres historii pomiarów
Yes
Yes
Yes
Pakiet danych GSM/GPRS 2
129zł / rok

1 Pakiet 100szt SMS, ważny rok od daty aktywacji. Działa na terenie Polski.
2 Pakiet danych do wykorzystania tylko dla modeli GPRSWZORCOWANIE BANER.png

Jak działa system iPomiar.pl?

Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.iPomiar bezprzewodowe rejestratory danych

laptop.png

iPomiar to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

baplikacje_ico.png Aplikacja na urządzenia mobilne


ipomiar_aplikacja1.jpg

Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski.

powiadomienia sms pop up ipomiar

Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.Funkcje platformy

Nadzór ON-LINE


iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki WiFi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.

Bezpośrednie połączenie do WI-FI


Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci WiFi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.

Brej_danych_ico.png Rejestracja danych


ipomiar_aplikacja4.jpg

Urządzenia iPomiar.pl przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

Szyfrowanie danych


Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

Raporty


ipomiar_tablica4.jpg

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

braporty_ico.png Wykresy i tabele z danymi


ipomiar_tablica2.jpg

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.

Wytrzymała konstrukcja


Solidna obudowa pozwala na stosowanie czujników iPomiar.pl w bardzo szerokim zakresie – od zastosowań domowych do wymagających aplikacji w przemyśle.

Wersja desktop

aplikacja desktop ipomiar

Platforma iPomiar.pl główna tablica wskazań - wersja Desktop.

aplikacja desktop ipomiar

Wykres zapisanych danych pomiarowych.

aplikacja desktop ipomiar

Ustawienia platformy.

Wersja Android

rejestrator-rth1.jpg
Aplikacja iPomiar.pl - wersja Android.

Zastosowanie

przem_spozywczy_BIGico.pngapteki_BIGico.pngplac_ochr_zdrowia_BIGico.pngprzem_farmac_BIGico.png

Do pobrania

Produkty powiązane