Responsive layout

Miernik poziomu SMOGU / zanieczyszczenia powietrza BreathBox-WiFi.

Nowy

Polskiej produkcji precyzyjne urządzenie przeznaczone do pomiaru do pomiaru i sygnalizacji poziomu zanieczyszczeń powietrza na zewnątrz i wewnątrz obiektów.

Więcej szczegółów

Cena: 410,00 zł

333,33 zł netto

Zasilanie Zasilacz 5VDC 230V
Zakres pomiaru PM1, PM2,5: 0-500 µg/m³ PM10: 0-500 µg/m³ Temperatura: -40 ~ +125 °C (dokładność 0.3 °C) Wilgotność: 0 ~ 100%
Próbkowanie 15 min (Fabrycznie)
Komunikacja Wi-Fi
Zasięg do 150 m (w otwartej przestrzeni)
Typ czujnika Laserowy
Wymiary 132x69x51 mm
Pomiar Temperatura / Wilgotność / SMOG
Czujnik Wewnętrzny
Waga 200g

Breath Box Miernik Smogu Wi-Fi
Miernik poziomu SMOGU / zanieczyszczenia powietrza BreathBox-WiFi.


Polskiej produkcji precyzyjne urządzenie przeznaczone do pomiaru do pomiaru i sygnalizacji poziomu zanieczyszczeń powietrza na zewnątrz i wewnątrz obiektów. Detektor BreathBoX-WiFi posiada łączczność Wi-Fi, dzięki której możemy zainstalować czujnik w dowolnym miejscu będącym w zasięgu sieci WiFi z dostępem do Internetu . Wysokiej jakości laserowy czujnik firmy Plantower pozwala na laserowy pomiar stężenia pyłów PM1, PM2.5 i PM10 a cyfrowy moduł pomiarowy dokonuje pomiaru temperatury oraz wilgotność. Urządzenie po krótkiej konfiguracji i podłączenie do sieci Wi-Fi automatycznie przesyła aktualne dane na indywidualne konto użytkownika do których dostęp możliwy jest za pomocą darmowej aplikacji, lub po przez zalogowanie się do konta użytkownika ipomiar.pl/#/portal

Dane techniczne

Nazwa Opis
Zasilanie Zasilacz 5VDC 230V
Zakres pomiaru PM1,
PM2,5: 0-500 µg/m³
PM10: 0-500 µg/m³
Temperatura: -40 ~ +125 °C (dokładność 0.3 °C)
Wilgotność: 0 ~ 100%
Próbkowanie 15 min (Fabrycznie)
Komunikacja Wi-Fi (IEEE 802.11 B/G/N 2.4 GHz)
Zasięg Do 150 m (w otwartej przestrzeni)
Wymiary 132x69x51 mm
Waga 200g
Typ Czujnik Laserowy

breath_box (Small).png

Dodatkowo dane pomiarowe prezentowane są na mapie zanieczyszczeń powietrza ipomiar.pl/#/map, gdzie można również sprawdzać na bieżąco jakość powietrza z całego kraju. Dostępne są również wykresy obrazujące historie pomiarów zanieczyszczeń.


Użytkownik ustala pozycja GPS przy konfiguracji czujnika po zalogowaniu.


Dostęp dla platformy oraz aplikacji jest darmowy bez dodatkowych kosztów użytkowania.


Czujnik umieszczony jest w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie a dołączony w zestawie uchwyt montażowy pozwala na łatwą instalację oraz demontaż urządzenia. Bieżący stan jakości powietrza sygnalizowany jest panelem LED posiadającym 6-stopniową skalę która odpowiada kolejnym poziomom zanieczyszczeń zgodnymi z skalą GIOŚ.


Wysoka dokładność pomiarów.

Dzięki częstym pomiarom próbek co 30s (zapisywanym do wewnętrznej pamięci) i obliczaniu średniej z zgromadzonych danych w odstępach 15 minut wynik pomiaru jest miarodajny i odpowiada realnej jakości powietrz. Urządzenie w cyklach 15 minut łączy się się z siecią i wysyła dane na konto użyt-kownika. Istnieje możliwość ręcznego ustawienia częstości pomiaru. Każdy czujnik jest indywidualnie skalibro-wany według wskazań stacji GIOŚ ( Głównego inspektoratu ochrony środowiska).

Produkty powiązane

10 szt. Zobacz produkty w tej samej kategorii: