Rejestratory iPomiar Kategoria posiada 14 produktów.

Rodzina urządzeń marki iPomiar pozwala na kontrolowanie wielu parametrów takich jak temperatura, wilgotność, poziom cieczy za pomocą sieci Ethernet oraz przeglądarki internetowej lub mobilnej aplikacji. Dane z sensorów i regulatorów przesyłane są na indywidualne konta użytkowników i w bezpieczny sposób gromadzone. Dzięki temu możliwy jest wygodny nadzór on-line nad mierzonym parametrem np .temperaturą. Unikalna cechą rozwiązania jest jego prostota przez co nie jest potrzebny zakup stacji łączących czujnik z siecią WiFi jak ma to miejsce w czujnika bluetooth urządzenia iPomiar łączą się bezpośrednio z siecią WiFi .Ogranicza to wydatki i upraszcza cały system.

Podkategorie

  • Połączenie Wi-Fi pozwala na szybką, pewną komunikację w obrębie zasięgu sieci bezprzewodowej LAN. Zaletą tego rozwiązania jest brak kosztów związanych z transferem powszechna dostępność technologi. Urządzenia iPomiar pracują w zakresie WiFi 802.11 b/g/n.

  • Zaletą technologi GPRS/GSM jest zasięg, który jest dostępny praktycznie w każdym miejscu. Dodatkową zaletą jest duża stabilność połączenia i niewarżliwość na zakłucenia. Zapewniamy urządzenia gotowe do pracy wraz z kartą SIM oraz formalnościami związanymi z rejestracją.

Produkty z tej kategorii.

Wyświetla 1 - 14 z 14 przedmiotów