Rejestrator temperatury WiFi RT1

Nowy

Do bezprzewodowego pomiaru i rejestracji temperatury.

Więcej szczegółów

322,00 zł

ZasilanieBateria: 3,6 V, typ 18650, pojemność 3 400 mAh (wymienna) lub zasilacz
Zakres pomiaru-55°C ~ +125°C
Dokładność0.5°C
Pamięćdo 50 000 pomiarów
Czas pracy na jednej bateriiDo roku pracy na baterii (próbkowanie co 12 h)
Wymiary58 x 83 x 35 mm
Waga100g
Długość przewodów100g

RT1 to bezprzewodowy rejestrator temperatury, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą WiFi. Urządzenie umożliwia podgląd temperatury oraz dostęp do danych na bieżąco on-linie za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl.PAKIETY

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni.

Pakiet Free

Pakiet Premium 99zł netto rok

 • Archiwizowanie danych do 30 dni
 • Zapisywanie danych do bazy danych (100 pomiarów)
 • Podgląd Online temperatur i wilgotności
 • Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
 • Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
 • Pogląd ikon LED (o ile posiada)
 • Podgląd wykresu dziennego
 • Archiwizowanie danych bez limitu
 • Zapisywanie danych do bazy danych (50000 pomiarów )
 • Powiadomienia o alarmach na urządzeniach mobilnych
 • Generowanie raportów
 • Powiadomienia SMS (100 w pakiecie) image3208.png
 • Podgląd Online temperatur i wilgotności
 • Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
 • Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
 • Pogląd ikon LED (o ile posiada)
 • Podgląd wykresu dziennego

WZORCOWANIE BANER.png

JAK DZIAŁA SYSTEM iPomiar.pl

Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.

iPomiar to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych .Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie. Dla urządzeń mobilnych istnieje aplikacja, która pozwala monitorować i zarządzać urządzeniami użytkownika.Jak uruchomić urządzenie iPomiar

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl.System mierzy cały czas. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski.
Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.

Platforma iPomiar.pl - wersja Desktop.

Aplikacja iPomiar.pl - wersja Android.

FUNKCJE PLATFORMY
Nadzór ON-LINE:

iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki WiFi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.

Bezpośrednie połączenie do WI-FI

Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci WiFi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.

Rejestracja danych

Urządzenia iPomiar.pl przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

Szyfrowanie danych

Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

Raporty

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

Wykresy i tabele z danymi

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.

Aplikacja na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie.

Wytrzymałe konstrukcja

Solidna obudowa pozwala na stosowanie czujników iPomiar.pl w bardzo szerokim zakresie – od zastosowań domowych do wymagających aplikacji w przemyśle.

ZASTOSOWANIE

Do pobrania

1 inny produkt w tej samej kategorii: