Rejestrator RT1

REJTEMP-RT1

Nowy

Rejestrator temperatury WiFi RT1

Więcej szczegółów

261,79 zł

Zasilanie Bateria: 3,6 V, typ 18650, pojemność 3 400 mAh (wymienna)
Zakres pomiaru -55°C ~ +125°C
Dokładność 0.5°C
Pamięć do 50 000 pomiarów
Czas pracy na jednej baterii Do roku pracy na baterii (próbkowanie co 12 h)
Wymiary 58 x 83 x 35 mm
Waga 100g
Długość przewodów 100g

Bezprzewodowy rejestrator temperatury RT1
Termometr Wi-Fi


RT1 to bezprzewodowy rejestrator temperatury, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą WiFi. Urządzenie umożliwia podgląd temperatury oraz dostęp do danych na bieżąco on-linie za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl.JAK DZIAŁA SYSTEM iPomiar.pl

Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.

iPomiar to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych .Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie. Dla urządzeń mobilnych istnieje aplikacja, która pozwala monitorować i zarządzać urządzeniami użytkownika.
Platforma iPomiar.pl

FUNKCJE PLATFORMY
Nadzór ON-LINE:

iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki WiFi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.

Bezpośrednie połączenie do WI-FI

Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci WiFi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.

Rejestracja danych

Urządzenia iPomiar.pl przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

Szyfrowanie danych (bezpieczeństwo)

Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

Raporty

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

Wykresy i tabele z danymi

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.

Aplikacja na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie.

Wytrzymałe konstrukcja

Solidna obudowa pozwala na stosowanie czujników iPomiar.pl w bardzo szerokim zakresie – od zastosowań domowych do wymagających aplikacji w przemyśle.

ZASTOSOWANIE

PAKIETY

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni.
Pobierz aplikację

Do pobrania

1 inny produkt w tej samej kategorii: