Rejestrator RT1

REJTEMP-RT1

Nowy

Rejestrator temperatury WiFi RT1

Więcej szczegółów

322,00 zł

Zasilanie Bateria: 3,6 V, typ 18650, pojemność 3 400 mAh (wymienna)
Zakres pomiaru -55°C ~ +125°C
Dokładność 0.5°C
Pamięć do 50 000 pomiarów
Czas pracy na jednej baterii Do roku pracy na baterii (próbkowanie co 12 h)
Wymiary 58 x 83 x 35 mm
Waga 100g
Długość przewodów 100g

RT1 to bezprzewodowy rejestrator temperatury, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą WiFi. Urządzenie umożliwia podgląd temperatury oraz dostęp do danych na bieżąco on-linie za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy ipomiar.pl.


EKONOMICZNE I PROSTE ROZWIĄZANIE

Urządzenie łączy się bezpośrednio z siecią za pośrednictwem Wi-Fi. Nie potrzeba dodatkowych elementów systemu realizujących funkcje łączące tak jak ma to miejsce w rozwiązaniach Bluetooth.

DUŻY ZASIĘG
Do 150 m w otwartej przestrzeni.
NISKI POBÓR PRĄDU
Praca na baterii: minimum 3 miesiące (Próbkowanie co 1h).
DOKŁADNOŚĆ POMIARÓWdokladnosc.png
0.5 °C w zakresie od -10 °C do +85 °C i z dokładnością 2.0°C w zakresie od -55 do -10 °C i od +85 °C do +125 °C
SOLIDNA BUDOWA
Szczelna obudowa pozwala na długotrwałe działanie w trudnych warunkach eksploatacji.
BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Wszystkie dane przesyłane w systemie są szyfrowane.

JAK DZIAŁA SYSTEM iPomiar.pl

Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.

iPomiar to platforma dzięki którym można nadzworować on-line i w zabezpieczny sposób gromadzić dane z róznego typu urządzeń pomiarowych .Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie. Dla urządzeń mobilnych istnieje aplikacja, która pozwala monitorować i zarządzać urządzeniami użytkownika.Platforma iPomiar.pl

FUNKCJA PLATFORMY:
MONITORING ON-LINE:

Urządzenie i darmowa platforma ipomiar.pl pozwala ma ciągłe monitorowanie urządzeń zarejestrowanych przez użytkownika. Platforma i aplikacja mobilna ipomiar.pl pozwala na monitorowanie wielu urządzeń zbiorczo z każdego miejsca na świecie.

RAPORTY:

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

ALARMY:

Użytkownik jest informowany o istotnych zdarzeniach (przekroczenie progu alarmu, utrata połączenia, niski stan baterii) za pomocą notyfikacji pojawiających się w urządzeniach mobilnych.

USTAWIENIA URZĄDZEŃ:

Za pomocą platformy użytkownik może zmieniać parametry takie jak : ustawienia nazwy roboczej ,czasu próbkowania ,poziomu alarmów, oraz dokonywać operacji związanych z generowaniem raportów.
APLIKACJA MOBILNAZainstaluj


Do pobrania

1 inny produkt w tej samej kategorii: