RRT1 Regulator i rejestrator temperatury WiFi

REJTEMP-RRT1

Nowy

Regulator - Rejestrator temperatury Wi-Fi RRT1

Więcej szczegółów

449,00 zł

Zasilanie Zasilacz
Dokładność regulacji (histereza) 0.5°C
Zakres pomiaru -55°C ~ +125°C
Wyświetlacz OLED
Pamięć do 50 000 pomiarów
Długość przewodów 100g

Rejestrator i Regulator temperatury WiFi RRT1

RRT1 to cyfrowy regulator oraz rejestrator temperatury, który komunikuje się z siecią Internet za pomocą Wi-Fi. Urządzenie umożliwia podgląd mierzonych parametrów oraz dostęp do danych na bieżąco za pomocą aplikacji mobilnej oraz platformy iPomiar.pl. Zaszyfrowane dane pomiarowe są przesyłane na indywidualne konto klienta do którego dostęp możliwy jest z każdego miejsca na świecie. Dzięki wytrzymałej konstrukcji urządzenie jest w stanie pracować w trudnych warunkach przemysłowych a wygodny interface zapewnia szybką instalacje i bezobsługowa eksploatację.


Dane techniczne

Nazwa Opis
Zasilanie Zasilacz 5VDC 230V
Zakres pomiarowy temperatury -55º C ~ +125º C
Obciążalność wyjścia 10A
Wyświetlacz OLED
Dokładność 0.5°C
Próbkowanie -30s; 1min; 15min; 30min; 1h; 12h; 24h
Pojemność pamięci do 50 000 pomiarów
Komunikacja Wi-Fi
Zasięg Do 150 m (w otwartej przestrzeni)
Czas pracy Do roku pracy na baterii (próbkowanie co 12 h)
Wymiary 58 x 83 x 35 mm
Waga 180g
Czujnik Zewnętrzny
Długość przewodu sondy 1mRejestrator regulator temperatury RRT1 Wi-Fi

Pakiety

Dzięki usłudze pakietu Premium możliwe jest archiwizacja danych pomiarowych do 50000 wpisów. Dane pomiarowe w tym pakiecie przechowywane są przez cały okres ważności abonamentu. Pakiet Free pozawala na przechowywanie do 100 wpisów pomiarowych przez okres 30 dni.

Pakiet Free

Pakiet Premium 99zł netto rok

 • Archiwizowanie danych do 30 dni
 • Zapisywanie danych do bazy danych (100 pomiarów)
 • Podgląd Online temperatur i wilgotności
 • Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
 • Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
 • Pogląd ikon LED (o ile posiada)
 • Podgląd wykresu dziennego
 • Archiwizowanie danych bez limitu
 • Zapisywanie danych do bazy danych (50000 pomiarów )
 • Powiadomienia o alarmach na urządzeniach mobilnych
 • Generowanie raportów
 • Powiadomienia SMS (100 w pakiecie) image3208.png
 • Podgląd Online temperatur i wilgotności
 • Alarm górny i dolny dla każdego czujnika
 • Aplikacja mobilna dla wszystkich urządzeń
 • Pogląd ikon LED (o ile posiada)
 • Podgląd wykresu dziennego


WZORCOWANIE BANER.png

Jak działa system iPomiar.pl?

Z pomocą serwisu można gromadzić dane z urządzeń podłączonych do Internetu. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Dodatkowo za pomocą ipomiar.pl możliwe jest generowanie raportów które w prosty i przystępny sposób obrazują gromadzone dane za pomocą wykresów i tabel.iPomiar bezprzewodowe rejestratory danych


iPomiar to platforma dzięki którym można nadzorować online i w bezpieczny sposób gromadzić dane z różnego typu urządzeń pomiarowych. Dostęp do danych i konfiguracji produktów jest dostępny za pomocą przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca na świecie.

laptop.png
telefon_1.jpg

Dla urządzeń mobilnych istnieje aplikacja, która pozwala monitorować i zarządzać urządzeniami użytkownika. W przypadku przekroczenia alarmu górnego i dolnego poprzez aplikacje na telefonie z systemem android pojawiają się push notyfikacje, a w panelu klienta przekroczenie zakresu sygnalizowane jest poprzez zmianę koloru na czerwony lub niebieski.

powiadomienia.png

Urządzenie mierzy również poziom baterii i analogicznie jak w przypadku alarmu temperatury informuje użytkownika o niskim stanie baterii. Dodatkowo w przypadku utraty łączności z siecią (awaria routera) czerwona kontrolka wewnątrz urządzenia sygnalizuje błąd.Funkcje platformy

bnadzor_online_ico.png

Nadzór ON-LINE

iPomiar.pl to platforma internetowa gromadząca dane przesyłane przez czujniki WiFi, za pomocą której możliwe jest ciągłe monitorowanie urządzeń podłączonych do systemu. Każdy z czujników może być monitorowany i zarządzany przez panel online lub aplikację na telefon. Użytkownik może używać jednej aplikacji, która pozwala zarządzać zbiorczo wszystkimi urządzeniami z każdego miejsca na świecie.

bwifi_ico.png

Bezpośrednie połączenie do WI-FI

Cechą, która wyróżnia platformę iPomiar.pl jest bezpośrednie przyłączenie każdego z czujników do sieci WiFi bez konieczności używania pośrednich stacji bazowych – jak ma to miejsce w przypadku komunikacji bluetooth.

bnadzor_online_ico.png

Rejestracja danych

Urządzenia iPomiar.pl przesyłają dane na indywidualne konta użytkownika. Dane te są zapisywane na serwerach i archiwizowane. Dostęp do pomiarów archiwalnych jest możliwy przez cały czas, a okres i ilość miejsca na koncie oraz czas zapisu danych określa klient.

bszyfrowanie_ico.png

Szyfrowanie danych

Wszystkie dane w systemie iPomiar.pl są szyfrowane i zabezpieczone. Każde urządzenie posiada swój unikalny numer ID dostępny dla użytkownika, na podstawie którego jest ono rejestrowany w systemie.

braporty_ico.png

Raporty

Platforma pozwala generować raporty zdalnie za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej. Użytkownik określa z jakiego okresu dane mają być pobrane oraz w jakiej formie ma być wygenerowany raport.

bwykresy_tabele_ico.png

Wykresy i tabele z danymi

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika możliwa jest analiza danych pomiarowych przedstawiona w postaci wykresów lub tabel. Dodatkowo istnieje możliwość generowania raportów z określonego zakresu czasu.

baplikacje_ico.png

Aplikacja na urządzenia mobilne

Darmowa aplikacja na urządzenia mobilne umożliwia szybki dostęp do danych przesyłanych przez urządzenia. Dzięki aplikacji użytkownik może również rejestrować nowe urządzania oraz zarządzać obecnymi już w systemie.

bwytrz_konstr_ico.png

Wytrzymała konstrukcja

Solidna obudowa pozwala na stosowanie czujników iPomiar.pl w bardzo szerokim zakresie – od zastosowań domowych do wymagających aplikacji w przemyśle.

Jak uruchomić urządzenie iPomiar?

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl . W filmie jako pokazowego użyliśmy sprawdzonego rejestratora temperatury WiFi RT1 zasilanego przez baterie. Dzięki ekonomicznemu trybowi zużycia Energi urządzenie jest w stanie pracować przez okres 6 miesięcy na jednym ładowaniu baterii. Rejestrator temperatury WiFi RT1 przesyła dane na serwer w formie zaszyfrowanej a dostęp do nich mają tylko użytkownicy logujący się na indywidualne konta.

Krótka instrukcja uruchomienia urządzenia serii iPomiar.pl.Wersja desktop

prtscn4.jpg

Platforma iPomiar.pl główna tablica wskazań - wersja Desktop.

prtscn2.jpg

Wykres zapisanych danych pomiarowych.

prtscn1.jpg

Ustawienia platformy.

Wersja Android

rejestrator-rth1.jpg
Aplikacja iPomiar.pl - wersja Android.

Zastosowanie

przem_spozywczy_BIGico.png apteki_BIGico.png plac_ochr_zdrowia_BIGico.png przem_farmac_BIGico.png

Do pobrania