Moduł sterujący wilgotnością DHC1

MODSTER-DHC1

Nowy

Gotowe do użytku urządzenie przeznaczone do precyzyjnego utrzymania wilgotności. Instalacja nie wymaga wiedzy elektrycznej.

Więcej szczegółów

363,00 zł

Zasilanie 200-240V AC +/-10%
Regulacja ON/OFF
Dokładność regulacji (histereza) ± 5% RH przy 25°C ± 6% RH w zakresie 0-59%RH przy 10°C-40°C
Wyjście sterujące 10A/230VAC
Zakres pomiaru 0-99% RH
Rozdzielczość wskazań 1%RH
Pobór mocy Poniżej 3W
Stabilność 0,5% RH/rok

Moduł sterujący DHC1

moduł sterowania wilgotności DHC1.jpg

Gotowe do użytku urządzenie przeznaczone do precyzyjnego utrzymania wilgotności. Instalacja nie wymaga wiedzy elektrycznej. Wystarczy podłączyć czujnik oraz urządzenie wykonawcze (np. osuszacz, nawilżacz) do wyjścia sterującego i rozpocząć prace. W zestawie 1 czujnik.

Metoda regulacji

Regulator wilgotności DHC-100+ charakteryzuje się dużą precyzją pracy, krótkim czasem reakcji na zmieniające się warunki wilgotności oraz prostotą obsługi. Pracuje w trybie (ON/OFF) załącz/wyłącz z histerezą, może sterować urządzeniami osuszającymi lub nawilżającymi pomieszczenia (wyjście sterujące przekaźnikowe 10A).

Tryb 0 (Nawilżanie)

Przykład: Zadana temperatura (X): 70% RH histereza (h): 1% RH
W trybie 0 (nawilżanie) sterownik rozpoczyna nawilżanie gdy wilgotność na czujniku jest niższa od wilgotności zadanej - histereza [X-h], a kończy nawilżanie gdy wilgotność na czujniku jest wyższa od wilgotności zadanej + histereza [X+h].

Tryb 1 (Suszenie)

Przykład: Zadana wilgotność (X): 20% RH histereza (h): 1% RH
W trybie 1 (suszenie) sterownik rozpoczyna suszenie gdy wilgotność na czujniku przekracza wilgotność zadaną + histereza [X+h], a kończy suszenie gdy wilgotność na czujniku jest niższa od wilgotności zadanej - histereza [X-h].
suszenie.png