Filtry

Włączone filtry:
Mocowanie
Typ czujnika
Enkodery inkrementalne
Miernik panelowy SD8V

Czujniki temperatury Kategoria posiada 16 produktów.

Podkategorie

  • Najbardziej popularny czujnik temperatury wśród klientów - PT100. Wysokiej jakości czujnik odporny na uszkodzenia mechaniczne w różnych wariantach obudów.

  • Termistory w których zmiana temperatury jest także ściśle powiązana z zmianą oporu. Charakteryzują się wysoką rezystancją w niskich temperaturach. W miarę wzrostu temperatury następuje szyki spadek rezystancji. Z powodu dużych zmian oporu na każdego °C, nawet małe zmiany temperatury są wykrywane z wysoką dokładnością.

  • Oferują pracę w dużo większym zakresie temperatur ( -200°C to +1200°C). Czujnik na zmianę temperatury reaguję zmianą napięcia na jego końcach. Termopary Typ J oraz Typ K

  • Wykonujemy czujniki na specjalne zamówienie. Towar wyceniamy i przygotowujemy zgodnie z ustaleniami klienta na podstawie przesłanych rysunków lub informacji o wymiarach. Wysokiej jakości czujnik wyprodukowany w Polsce posiadający gwarancje oraz  serwisu Producenta dodatkowo firma Termipol zapewnia szybki termin realizacji nawet najbardziej wymagających zamówień.

    czujniki_temperatury_na_wymiar.jpg

Produkty z tej kategorii.

na stronę
Wyświetla 1 - 12 z 16 przedmiotów