Dlaczego warto kupić na Termoregulatory.pl?

W naszej ofercie znajdują się programowalne regulatory temperatury, czujniki temperatury, przekaźniki SSR, regulatory PID, liczniki cyfrowe, enkodery oraz akcesoria, radiatory, styczniki, termiki, mierniki panelowe oraz wiele innych. Dodatkowo naszą ofertę uzupełnia szeroka oferta czujników pływakowe ze stali nierdzewnej wraz z akcesoriami.

feedbackicon.png

Opinie naszych klientów

Termoregulatory.pl to serwis który pomoże w pomiarze i kontroli nad temperaturą w przemyśle oraz w projektach domowych. Regulatory temperatury/Termostaty oferowane przez nasz sklep (NA8820, NA8810A+, Transmit G1) są obecne najpopularniejsze w Polsce co jest dla nas powodem do dumy. Zaufało nam wiele kupujących. Opinie klientów dotyczące naszego sklepu można znaleźć w zakładce Opinie klientów oraz w serwisie allegro.pl


ikona_zarowka.png

Poradnik

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem oraz filmami instruktażowymi które pomogą w fachowej kontroli temperatury oraz w innych projektach z zakresu automatyki przemysłowej oraz projektach domowych.


ikona-naprawy.png

Fachowy serwis

Produkty ze sklepu objęty są roczną gwarancją oraz opieką fachowego serwisu. Nasi eksperci pomogą krok po kroku w instalacji i uruchomieniu elementów.


ikona-naprawy.png

Infolinia

Nasi specjaliści chętnie udzielą informacji i odpowiedzą na zadne pytania. Uzielamy porad i doradzamy w naszej specjalizacji. Kontakt za pomocą e-maila sklep@termoregulatory.pl lub telefonu +48343930015 , +48601913288. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!