Filtry

Włączone filtry:
  Rozdzielczość enkodera
  Typ wałka
  Licznik impulsów
  Miernik panelowy SD8V

  Enkodery i akcesoria Kategoria posiada 20 produktów.

  Enkodery to urządzenia które pozwalają na zamianę ruchu obrotowego w liniowy. Pomiar odbywa się na podstawie zliczania impulsów świetlnych wysyłanych przez diodę do detektora przedzielonych przez dysk z mikro szczelinami. Dostępne akcesoria oraz sterowniki, liczniki impulsów pozwalają na konstrukcje systemu kontrolującą np. długość elementów lub ilość produktów w serii. Dostępne w naszym sklepie enkodery znajdą zastosowanie w takich aplikacjach jak pomiar długości, ilości obrotów, prędkości itp.

  Podkategorie

  • Enkodery to urządzenia które pozwalają na zamianę ruchu obrotowego w liniowy. Pomiar odbywa się na podstawie zliczania impulsów świetlnych wysyłanych przez diodę do detektora przedzielonych przez dysk z mikro szczelinami. Dostępne w naszym sklepie enkodery znajdą zastosowanie w takich aplikacjach jak pomiar długości, ilości obrotów, prędkości itp.

  • Uchwyty i mocowania dla enkoderów inkrementalnych niezbędne w większości zastosowań..Pozwalają na szybkie i pewnę ustalenie pozycji enkodera względem ośi pomiarowej. Dodatkowo za pomoća ramienia dociskowego możliwa jest realizacja pomiaru z wykożystaniem kół pomiarowych dla enkderów z naszej oferty.

  • Koła pomiarowe dla enkoderów. Elementy do pomiaru przemieszczeń liniowych, drogi, długości, prędkości.

  • Elementy absorbujące odchylenia i drgania podczas pracy enkodera.

  Produkty z tej kategorii.

  Wyświetla 1 - 20 z 20 przedmiotów