WYSYŁKA W DNIU ZAMÓWIENIAOpłacenie zamówienie do godziny 12:00 oznacza wysyłkę towaru jeszcze togo samego dnia jeśli przelew został dokonany z innego banku niż ING Bank Śląski, wystarczy przesłanie potwierdzenia wykonania przelewu na adres: sklep@termoregulatory.pl

W tytule wiadomości prosimy podać numer zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia, zamówienia wysyłane są po zaksięgowaniu płatności. Paczki nadawane są w dni robocze - od poniedziałku do piątku.

Kurier48 Poczta Polska - Paczki dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, mają gwarantowany termin dostawy do dwóch dni roboczych. Złożenie zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty do godziny 12:00 gwarantuje przekazanie paczki do placówki pocztowej tego samego dnia. Cena przesyłki Kurier 48 może ulec zmianie w zależności od masy i gabarytu paczki. Koszy dostawy po przedpłacie 13 zł, za pobraniem 16 zł.


Paczkomaty 24/7 InPost - Przesyłki trafiają do specjalnych urządzeń rozmieszczonych w większych miastach. Klient otrzymuje numer przesyłki za pośrednictwem poczty elektronicznej lub wiadomości SMS. Odbiór paczki jest możliwy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, w wybranym przy zamówieniu Paczkomacie po podaniu otrzymanego kodu. Złożenie zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty do godziny 11:00 gwarantuje przekazanie paczki do Paczkomatu tego samego dnia. Cena przesyłki może ulec zmianie w zależności od masy i gabarytu paczki. Koszy dostawy po przedpłacie 15 zł, za pobraniem 18 zł.


dpd.png

Kurier DPD - Przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej są dostarczane do klienta następnego dnia roboczego ze skutecznością 99%. Warunkiem takiej dostawy jest złożenie zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty do godziny 11:00. Koszy dostawy po przedpłacie 14 zł, za pobraniem 17 zł.