Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Montaż
  Mocowanie
  Licznik impulsów
  Miernik panelowy SD8V

  Czujniki poziomu cieczy Kategoria posiada 51 produktów.

  Czujniki poziomu cieczy działa na zasadzie magnetyki. Kontaktron umieszczony w rurce montażowej dzięki zastosowaniu magnetycznych pływaków zamyka lub otwiera obwód prądu. Wszystkie czujniki posiadają atest PZH dzięki czemu są one dopuszczone do instalacji z wodą przeznaczoną do spożycia.

  Sensory mogą służyć do sygnalizowania niskiego, wysokiego, lub utrzymania dowolnego poziomu cieczy. Znajdują zastosowanie w procesach produkcyjnych, automatyce przemysłowej lub domowych projektach. Czujnik pływakowe mogą być wykonane z polipropylenu, PVDF lub stali kwasoodpornej.

  Podkategorie

  • Czujniki posiadają pływak wyposażony w magnes, który zwiera lub rozwiera kontaktron. Regulacja poziomu płynu powoduje zmianę położenia pływaka względem kontaktronu. Pływakowy czujnik poziomu cieczy może być wykonany z polipropylenu, PVDF lub ze stali kwasoodpornej.

  • Zatapialny czujnik ciśnienia wody. Ciśnienie wywierane przez wode na czujnik przekazywane jest w formie sygnału napięciowego (0 ~ 10 V). Ciśnienie hydrostatyczne jest wprost proporcjonalne od zanurzenia.

  • Czujnik działają na zasadzie pomiaru czasu propagacji fali dźwiękowej (ang. Time of flight). Czujnik generuje pulsacyjną fale ultradźwiękową, która odbita od powierzchni wraca do głowicy czujnika.

  • Czujniki działa na zasadzie zmiennej, linjiowej wartości sygnałowej (4-20mA lub 0-190Ω),  która zmienia się wraz z pozycji pływaka. Przy współpracy z miernikiem panelowymi pozwalają to na wyświetlanie aktualnego stanu oraz utrzymanie dowolnego poziomu cieczy w ustawionym zakresie.

  Produkty z tej kategorii.

  na stronę
  Wyświetla 1 - 30 z 51 przedmiotów