Moduł sterujący DHC1

MODSTER-DHC1

Nowy

Gotowe do użytku urządzenie przeznaczone do precyzyjnego utrzymania wilgotności. Instalacja nie wymaga wiedzy elektrycznej.

Więcej szczegółów

363,00 zł

Zasilanie 200-240V AC +/-10%
Wyjście sterujące 10A/230VAC
Zakres pomiaru 0-99% RH
Dokładność ± 5% RH przy 25°C ± 6% RH w zakresie 0-59%RH przy 10°C-40°C
Rozdzielczość wskazań i nastawy 1%RH
Regulacja ON/OFF
Pobór mocy Poniżej 3W
Zakres regulacji regulatora 10-99%RH
Stabilność 0,5% RH/rok
Czujnik w zestawie z przewodem 2m, możliwość samodzielnego przedłużenia do 10m
Wymiary panelu 34,5 x 75 mm
Wymiar czujnika 27 x 45 x 12 mm
Moduł sterujący DHC1

Gotowe do użytku urządzenie przeznaczone do precyzyjnego utrzymania wilgotności. Instalacja nie wymaga wiedzy elektrycznej. Wystarczy podłączyć czujnik oraz urządzenie wykonawcze (np. osuszacz, nawilżacz) do wyjścia sterującego i rozpocząć prace. W zestawie 1 czujnik.

Metoda regulacji

Regulator wilgotności DHC-100+ charakteryzuje się dużą precyzją pracy, krótkim czasem reakcji na zmieniające się warunki wilgotności oraz prostotą obsługi. Pracuje w trybie (ON/OFF) załącz/wyłącz z histerezą, może sterować urządzeniami osuszającymi lub nawilżającymi pomieszczenia (wyjście sterujące przekaźnikowe 10A).

Tryb 0 (Nawilżanie)

Przykład: Zadana temperatura (X): 70% RH histereza (h): 1% RH
W trybie 0 (nawilżanie) sterownik rozpoczyna nawilżanie gdy wilgotność na czujniku jest niższa od wilgotności zadanej - histereza [X-h], a kończy nawilżanie gdy wilgotność na czujniku jest wyższa od wilgotności zadanej + histereza [X+h].

Tryb 1 (Suszenie)

Przykład: Zadana wilgotność (X): 20% RH histereza (h): 1% RH
W trybie 1 (suszenie) sterownik rozpoczyna suszenie gdy wilgotność na czujniku przekracza wilgotność zadaną + histereza [X+h], a kończy suszenie gdy wilgotność na czujniku jest niższa od wilgotności zadanej - histereza [X-h].
suszenie.png

2 innych produktów w tej samej kategorii: